Trekkerverkoop start traag in eerste kwartaal
Brancheorganisatie Fedecom meldt dat in het eerste kwartaal van dit jaar 527 landbouwtrekkers in Nederland zijn verkocht. In de eerste drie maanden van vorig jaar ging het om 618 trekkers. De daling heeft deels te maken met de coronamaatregelen.

De leden van Fedecom registreren maandelijks de verkochte aantallen trekkers in Nederland. Op grond van mededingingswetgeving mag de brancheorganisatie pas na twaalf maanden de aantallen per trekkermerk vrijgegeven. Uit de cijfers van vorig jaar blijkt Fendt met 159 verkochte trekkers de koploper van het eerste kwartaal te zijn geweest.
John Deere verkocht vorig jaar in de eerste drie maanden 126 trekkers en New Holland 89 trekkers. Na deze top 3 volgen Case IH (53), Deutz-Fahr (51), Massey Ferguson (48), Claas (39), Valtra (33), Steyr (10), Kubota (8) en Zetor (2).
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
KUHN GF 13002 SCHUDDER
Gebruikt, P.O.A.
-
International 1486
Gebruikt, P.O.A.
-
Alltrec 4810T (HIL) #21051
Gebruikt, € 45.000
-
New Holland T6.155 AutoCommand
2022, P.O.A.
Vacatures
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag20° / 12°30 %
-
Zondag21° / 9°0 %
-
Maandag22° / 8°0 %