FieldBee intensiveert samenwerking met CNH
De innovatieve geleidingssystemen van FieldBee zijn nu beschikbaar op de trekkermerken Case IH en New Holland van CNH Industrial.
FieldBee is een applicatie van eFarmer. Deze fabrikant heeft zich ten doel gesteld precisielandbouwproducten voor boeren te ontwikkelen. Inmiddels gebruiken meer dan vijfhonderd boeren FieldBee. De app is al meer dan 160.000 keer gedownload en krijgt steun van boeren uit meer dan dertig landen.
eFarmer heeft begin augustus een contract ondertekend voor de levering van FieldBee voor de trekkers die CNH produceert in de Turkse fabriek. Vanaf dat moment levert FieldBee RTK- en Auto Guide-oplossingen voor New Holland TDD MasterDrive- en Case IH JX ProGuide-trekkermodellen die in Turkije worden geproduceerd.
Twee jaar geleden is begonnen met de ontwikkeling van exclusieve en op maat gemaakte navigatieoplossingen voor trekkermodellen van CNH, gericht op het FieldBee-navigatiesysteem. In plaats van conventionele terminaloplossingen gebruikt FieldBee smartphones en een Internet of Things (IOT)-architectuur. Daardoor is de oplossing betaalbaar, goed bij te werken en modulair.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GA7301 zwadhark
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X370 ZITMAAIER (HIL) #692964
Gebruikt, € 7.261
-

John Deere 6155M tractor (MOL) #87815
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra Q285 trekker
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag4° / -1°90 %
-
Woensdag4° / 1°50 %
-
Donderdag2° / -1°40 %














