Royal Brinkman opent lokatie Moskou
Royal Brinkman, toeleverancier in de tuinbouw, zet een Russische organisatie in Moskou op. Daarmee hoopt het bedrijf de export naar Rusland een extra impuls te geven, nadat het tegen importregelgeving aanliep.

Met een website in het Russische en drie Russisch sprekende werknemers maakte de verkoop richting Rusland de afgelopen drie jaar volgens het bedrijf een forse groei door.
Vanwege de importregelgeving kon niet altijd geleverd worden; klanten wilden of konden niet altijd zelf importeren. Met de vestiging in Moskou wordt de toelevering naar zowel Rusland, als de voormalige Sovjet-landen vereenvoudigd, verwacht Royal Brinkman..
De eerste stap is het opzetten van een kantoor. In een volgende fase zullen ook medewerkers en voorraad in Rusland beschikbaar komen.
Jan Schuttrups, directeur International van Royal Brinkman: 'De Russische tuinbouw groeit snel en er is een groeiende vraag naar kennis en specialisme. We hebben al korte lijnen met telers in Rusland, maar om goede duurzame relaties op te bouwen, is het belangrijk om lokaal aanwezig te zijn.'
Twaalf landen
Met de totstandkoming van Royal Brinkman Russia is de internationale tuinbouwtoeleverancier nu in twaalf vestigingslanden lokaal vertegenwoordigd.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fendt 309 CA
1998, P.O.A.
-
New Holland T7.270 AutoCommand
2016, P.O.A.
-
Pottinger Europrofi I
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra Q305 trekker
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zaterdag21° / 14°30 %
-
Zondag21° / 14°95 %
-
Maandag18° / 13°90 %