LLTB en waterschap: 'Put inzetten bij natuurbrand'
De LLTB en Waterschap Limburg hebben LLTB-leden die de beschikking hebben over een grondwaterput opgeroepen de putten beschikbaar te stellen in geval van calamiteiten, zoals een natuurbrand.
Boeren en tuinders maken gebruik van grondwaterputten om hun gewassen te beregenen. 'We moeten er samen alles aan doen om eventuele schade aan onze natuur en het buitengebied te voorkomen en te bespreken', zegt LLTB-bestuurslid Jan Veltmans. Boeren en tuinders zijn zich heel bewust van hun rol in de samenleving.'
De grondwaterputten zijn geregistreerd bij Waterschap Limburg. 'We hebben alle LLTB-leden die gebruik maken van een grondwaterput een e-mail gestuurd waarin wordt verzocht op korte termijn te reageren op de vraag of de brandweer gebruik mag maken van hun waterput in geval van een natuurbrand', aldus Har Frenken, bestuurslid bij Waterschap Limburg.
De LLTB en het waterschap verzamelen en analyseren alle gegevens en treden binnenkort in overleg met relevante instanties.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 230 trekker (LIE) #779282
Gebruikt, € 178.500
-

Perfect weidebloter LB-185
2021, € 3.200
-

Fella TH 13010 Trans schudder (BRU) #776672
Gebruikt, € 9.500
Vacatures
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Woensdag18° / 4°0 %
-
Donderdag18° / 7°85 %
-
Vrijdag15° / 5°40 %











