Albert Heijn laat miljoenenclaim tegen fipronil-boer varen
Albert Heijn dient geen miljoenenclaim in tegen Nederlandse pluimveehouders voor hun rol in het fipronil-schandaal. Een woordvoerder van de supermarktketen bevestigde dat vrijdag na berichtgeving van BNR.

'Nederland is gebaat bij een sterke pluimveesector', gaf Albert Heijn als reden voor het besluit. 'De sector heeft al heel veel financiële schade geleden de afgelopen tijd.'
Hoe hoog de schade voor AH precies was, wist de woordvoerder niet. 'Maar het gaat om een aanzienlijk bedrag.'
Geleden
Branchevereniging Centraal Bureau Levensmiddelenhandel (CBL) weet niet of andere supermarkten het voorbeeld van AH gaan volgen. Ook over de schade die de supermarktsector heeft geleden kan het CBL nog geen uitsluitsel geven. Het onderzoek daarnaar is nog niet afgerond.
Concurrent Jumbo geeft aan het onderzoek van oud-minister Winnie Sorgdrager af te wachten. 'Onze schade valt in het niet bij die van de boeren', schrijft een woordvoerder, die aangeeft dat Jumbo dit meeneemt bij zijn besluit.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (WOL) #692271
Gebruikt, € 5.313
-
Lely Splendimo 900MC vlindermaaier
2015, P.O.A.
-
Lemken Karat 10-300 cultivator (ZAN) #75861
Gebruikt, € 14.959
-
JOHN DEERE X370 ZITMAAIER (HIL) #692964
Gebruikt, € 7.261
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°90 %
-
Zaterdag17° / 11°70 %