Regen drukt bezoekersaantal Open Monumentendagen
De Open Monumentendagen hebben zaterdag en zondag ongeveer 950.000 mensen getrokken. Dat is wat minder dan vorig jaar, toen ruim een miljoen bezoekers werden geteld.
Bijzonder aan de Monumentendag was dat er dit jaar honderden boerderijen en andere agrarische objecten meededen. Dat had alles te maken met het thema: Boeren, burgers en buitenlui.
Een tegenvaller was het regenachtige weer, vooral op zaterdag. Terwijl juist die dag veel boerderijen hun deuren openden, bleven nogal wat vaste bezoekers deze keer op zaterdag thuis.
Stedelijk gebied
De grootste aantallen bezoekers kwamen af op monumenten in stedelijk gebied. De drukst bezochte gemeenten waren Amsterdam (38.000 bezoekers), Den Haag (32.000) en Bergen op Zoom (30.000).
In het Zuid-Hollandse Benthuizen was korenmolen De Haas uit 1772 op zaterdag een van de attracties. De antieke trekkers die rond de molen stonden opgesteld, bleken vooral populair bij de jongste bezoekers.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

TS125A Plus
Gebruikt, € 32.500
-

JOHN DEERE X940 COMPACTTREKKER (SOM) #31419
Gebruikt, € 17.941
-

New Holland TN75VA
2005, P.O.A.
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (BIE) #692141
Gebruikt, € 5.644
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Weer
-
Vrijdag6° / 4°5 %
-
Zaterdag10° / 4°90 %
-
Zondag11° / 8°90 %












