FPG vraagt opnieuw aandacht voor box 3-heffing
De Federatie Particulier Grondbezit (FPG) heeft nogmaals haar zorgen geuit over de hervorming van de vermogensrendementsheffing. Ze willen een rechtvaardige heffing in box 3.
De FPG heeft haar zorgen in een brief overgebracht aan de woordvoerders van financiën van de formatiepartijen D66, CDA, CU en VVD. De hervorming van de heffing is waarschijnlijk onderdeel van het nieuwe regeerakkoord.
De FPG vindt dat de box 3-heffing moet worden gebaseerd op het werkelijke rendement. Nu wordt belasting geheven op een fictief rendement, gelijkgesteld aan dat van spaarders en beleggers. Het vermogen van verpachte grond, boerderijen en landgoederen zit echter 'vast' in het bezit, en heeft een zeer laag rendement. De huidige heffing drukt zwaar op een gezonde exploitatie.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 155 trekker (REU) #780581
Gebruikt, € 134.250
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (BEN) #781578
Gebruikt, P.O.A.
-

KVERNELAND ENDURO PRO 3000 (ETT) #24505
Gebruikt, € 9.750
-

John Deere 6R 185 trekker (ZUI) #781254
Gebruikt, € 146.950
Vacatures
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Weer
-
Zondag20° / 13°0 %
-
Maandag22° / 12°5 %
-
Dinsdag22° / 12°5 %














