Verdachte in fipronil-affaire zegt tipgever te zijn
UPDATE - Naast de twee eigenaren van ChickFriend is er nog een derde verdachte in de fipronil-zaak. De man is een oud-zakenpartner van de Belgische leverancier van het verboden middel.
Aan EenVandaag laat Nick Hermens - die bij naam genoemd wil worden - weten dat hij het is die de NVWA eind 2016 tipte over het fipronil-gebruik in pluimveestallen. Bij hem, eigenaar van het Brabantse bedrijf Pro-Farma, is deze week huiszoeking gedaan, omdat er bij het verdachte bedrijf Chickfriends containers met Pro-Farma-etiketten zijn gevonden.
Hermens was vroeger compagnon van de Belgische eigenaar van Poultry Vision, leverancier van Chickfriends. Ze zijn twee jaar geleden met ruzie uit elkaar gegaan.
De tipgever snapt niet waarom de NVWA niets met zijn verhaal heeft gedaan. Hij zegt het bedrijf Chickfriends met naam te hebben genoemd.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Stiga E-ride C500
Gebruikt, P.O.A.
-
Z665 Hydro
Gebruikt, € 2.000
-
VALTRA N121 H3
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Manager
Veen Innovatie Polder Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Agrarisch specialist Veehouderij
AB Vakwerk Groep B.V. - Berlikum, Waadhoeke
Weer
-
Woensdag13° / 6°5 %
-
Donderdag16° / 3°10 %
-
Vrijdag12° / 6°50 %