Verdachte in fipronil-affaire zegt tipgever te zijn
UPDATE - Naast de twee eigenaren van ChickFriend is er nog een derde verdachte in de fipronil-zaak. De man is een oud-zakenpartner van de Belgische leverancier van het verboden middel.
Aan EenVandaag laat Nick Hermens - die bij naam genoemd wil worden - weten dat hij het is die de NVWA eind 2016 tipte over het fipronil-gebruik in pluimveestallen. Bij hem, eigenaar van het Brabantse bedrijf Pro-Farma, is deze week huiszoeking gedaan, omdat er bij het verdachte bedrijf Chickfriends containers met Pro-Farma-etiketten zijn gevonden.
Hermens was vroeger compagnon van de Belgische eigenaar van Poultry Vision, leverancier van Chickfriends. Ze zijn twee jaar geleden met ruzie uit elkaar gegaan.
De tipgever snapt niet waarom de NVWA niets met zijn verhaal heeft gedaan. Hij zegt het bedrijf Chickfriends met naam te hebben genoemd.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2014, P.O.A.
-
Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z320M (BS) #692448
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt 716 Vario COM3
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zaterdag22° / 5°0 %
-
Zondag23° / 7°0 %
-
Maandag23° / 8°0 %