ChristenUnie wil steun voor getroffen pluimveehouders
De ChristenUnie in Gelderland wil dat Gelderse pluimveehouders op korte termijn een financiële tegemoetkoming ontvangen van de provincie. Dat voor de schade die is geleden als gevolg van de besmetting van eieren met het verboden middel Fipronil.

De partij dringt er bij het provinciebestuur op aan om de lobby van de pluimveesector te ondersteunen en waar nodig met overbruggingsmaatregelen te komen om pluimveehouders te helpen het hoofd boven water te houden in deze moeilijke tijd.
'Geen enkele pluimveehouder had deze situatie kunnen zien aankomen of kunnen voorkomen, daarom is het gerechtvaardigd om de pluimveesector te ondersteunen' aldus Dirk Vreugdenhil.
Overbruggingskrediet
Gelderland kent een groot aantal pluimveebedrijven en wordt door deze crisis extra hard getroffen. 'Wij vinden het belangrijk dat de ondernemers zich gesteund weten door de provincie.
Een noodfonds vanuit het ministerie van Economische zaken zien wij als de beste optie, maar als het nodig is om boeren op korte termijn een overbruggingskrediet te verschaffen, vinden we dat de provincie daarvoor open moet staan.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6120M (MG) #692292
Gebruikt, P.O.A.
-
International 1486
Gebruikt, P.O.A.
-
RS330 VRF
Gebruikt, € 750
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z545R (LH) #692979
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zaterdag22° / 5°0 %
-
Zondag23° / 7°0 %
-
Maandag23° / 8°0 %