Kabinet bekijkt hoe legsector te ondersteunen
Het kabinet onderzoekt de mogelijkheden om bedrijven die door het eierschandaal zijn getroffen toch te ondersteunen. Dat zei staatssecretaris Van Dam van Landbouw tegen NOS Radio na een overleg bij de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA)

'We zijn aan het kijken wat we gezamenlijk kunnen doen om de getroffen pluimveehouders te kunnen helpen. Maar we kijken ook of we de sector als geheel kunnen ondersteunen', aldus Van Dam.
Gisteren benadrukte een woordvoerder van Van Dams ministerie nog dat door het fipronil-schandaal getroffen bedrijven nergens op hoeven te rekenen.
Gesjoemeld
De bewindsman zei tegen de NOS ook dat de sector slachtoffer is geworden van een bedrijf dat heeft gesjoemeld.
Hij stelde dat alle besmette eieren nu uit de winkels zijn. Maar dat is niet voldoende om het vertrouwen te herstellen. Daarom heeft Van Dam met de eierbranche en de pluimveesector gesproken om te kijken wat er gezamenlijk moet worden gedaan.
Zelf gaat de staatssecretaris vandaag gewoon naar de supermarkt om eieren kopen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (BIE) #692142
Gebruikt, € 5.313
-
JOHN DEERE X 117R ZITMAAIER (MOL) #30587
Gebruikt, € 4.148
-
Vicon Fanex 1404C schudder
2018, € 16.950
-
MERCEDES-BENZ MB TRAC 800
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°70 %