Suzuki-fruitvlieg te bestrijden na vrijstelling Exirel
Op verzoek van de Nederlandse Fruittelers Organisatie (NFO) is een tijdelijke vrijstelling afgegeven voor het gebruik van Exirel.
Exirel mag ingezet worden voor de bestrijding van de suzuki-fruitvlieg in de onbedekte teelt van kers, pruim, blauwe bes en druif. Vanaf morgen, woensdag 5 juli mag Exirel ingezet worden in kers, pruim en blauwe bes. Met ingang van 1 augustus mag Exirel ook ingezet worden in druif.
'Voor de telers van kers, pruim, blauwe bes en druif is het ontzettend goed nieuws dat Exirel nu beschikbaar is voor de bestrijding van de suzuki-fruitvlieg. Nederlandse telers hebben nu net als in de ons omringende landen de beschikking over minimaal twee insecticiden voor de bestrijding van deze nog relatief nieuwe plaag', zegt Frederik Bunt, voorzitter NFO-productgroep steen- en houtig kleinfruit.
De verkoop van Exirel verloopt via gecontroleerde distributie. Voor bestellingen en levering, kunnen telers contact opnemen met hun gewasbeschermingsleverancier.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Case IH LUXXUM 100
2017, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (HG) #692704
Gebruikt, € 5.247
-
Pottinger Jumbo 7200 L Combi opraapwagen
2009, P.O.A.
-
POTTINGER HIT 910 AZ
2010, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zondag19° / 12°5 %
-
Maandag18° / 10°5 %
-
Dinsdag21° / 8°20 %