Nieuwe Oogst meest gelezen agrarische vakblad
Agrarisch marketingbureau Prosu meldt dat Nieuwe Oogst het meest gelezen vakblad onder boeren en tuinders is. Uit het onderzoek 'Mediagedrag van Agrariërs 2017' blijkt dat Nieuwe Oogst door 54 procent van de agrarische ondernemers wordt gelezen.
Boerderij staat met 48 procent op plaats twee, Veeteelt op plek drie met 23 procent. De Agrio-kranten worden door 18 procent genoemd. Volgens Prosu lezen boeren en tuinders gemiddeld 2,6 vakbladen. In totaal worden 66 vaktitels genoemd in het onderzoek, dat eind maart is gepubliceerd.
De e-mailnieuwsbrief van Boerderij wordt het meest gelezen volgens Prosu, met een gepercipieerd bereik van 54 procent. Nieuwe Oogst volgt met 32 procent, Veeteelt met 14 procent en BoerenBusiness met 7 procent. Prosu vroeg boeren en tuinders spontaan de vakbladen- en nieuwsbrieven te noemen die door hen worden gelezen.
In februari 2016 kwam AgriDirect tot een vergelijkbare uitkomst. Nieuwe Oogst kent met 58 procent het hoogste bereik van de agribladen, voor Boerderij met 38 procent. 25 procent van de ondernemers bestempelt Nieuwe Oogst als belangrijkste vaktitel.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Holaras Jumbo HK kuilverdeler
2024, P.O.A.
-
Pottinger schudder 8 elements HIT910
2008, P.O.A.
-
Kuhn GF8501TO schudder
2006, P.O.A.
-
Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Stagiair(e) Redacteur Agrarische Markten
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Zondag15° / 10°75 %
-
Maandag17° / 11°75 %
-
Dinsdag18° / 12°10 %