Europa verlengt sancties Rusland met zes maanden
De lidstaten van de Europese Unie verlengen de economische sancties tegen Rusland met nog eens zes maanden. Rusland antwoordde op die sancties met een boycot tegen Europese landbouwproductie.
Diplomatieke bronnen bevestigen de verlenging aan Vilt. De Europese sancties die in de zomer van 2014, enkele dagen na de crash van MH17, werden aangekondigd en eind januari zouden verstrijken, vormen een reactie op de Russische inmenging in Oekraïne. Als antwoord op de sancties sprak Rusland op 7 augustus 2014 een boycot uit tegen Westerse landbouwproducten.
President Vladimir Poetin reageerde op de sancties met een boycot van de invoer van land- en tuinbouwproducten. Fruittelers zagen de bui meteen hangen. De Conference-peer was jarenlang een succesnummer in Rusland.
Impact groot
Inmiddels is duidelijk dat de impact veel groter is. Ook de prijs van appels, melk, varkensvlees en tomaten ging zwaar onderuit. Heel wat Europese landen exporteerden naar Rusland en moesten hun waar nu elders slijten.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger Servo 3000P wentelploeg (HIL) #779281
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6130R AP 40 km (ZIJ) #704777
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER INCL 42" MULCH MAAIDEK (REU) #777319
Gebruikt, € 6.436
-

John Deere Z515E ZEROTURN 48" (BIE) #692156
Gebruikt, € 7.361
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %
-
Woensdag16° / 1°10 %











