Strengere hygiënemaatregelen controleurs vanwege vogelgriep
IKB Kip en IKB Ei hebben besloten de hygiënemaatregelen voor de IKB-controleurs aan te scherpen vanwege de dreiging van vogelgriep. De maatregelen moeten insleep van dierziekten voorkomen.
En van de aangescherpte maatregelen is dat de IKB-controleurs het eigen, verzwaarde hygiëneprotocol van de certificerende instelling zullen volgen. Daarnaast volgen de IKB-controleurs altijd het hygiëneprotocol van het te bezoeken bedrijf.
Als er een beperkings- of toezichtgebied is ingesteld, worden geen controles uitgevoerd in dat gebied. In overige gebieden gaan de controles wel door, maar bedrijfsgebouwen, zoals dierruimte, voorruimte en eierpaklokaal worden niet betreden.
Ook het betreden van het bedrijfsterrein wordt beperkt. De controleur zal bijvoorbeeld niet helemaal rond de stal lopen, maar vanaf de rand van het erf een beeld vormen over het terrein.
Aanpassen
IKB Kip en IKB Ei volgen de ontwikkelingen op de voet en zullen als het nodig is de maatregelen aanpassen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 5080M trekker (HAE) #60387
Gebruikt, P.O.A.
-

Fella TH 13010 Trans schudder (BRU) #776672
Gebruikt, € 9.500
-

John Deere 6R 175 trekker (BRU) #708889
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 409 Vario
2000, P.O.A.
Vacatures
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Woensdag18° / 3°0 %
-
Donderdag19° / 7°85 %
-
Vrijdag13° / 6°60 %















