Weer bedrijven aangevallen in Ethiopië
In Ethiopië zijn opnieuw een tweetal Nederlandse bedrijven aangevallen door demonstranten. Dat bevestigde een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken vrijdag. Het is niet bekend om welke bedrijven het gaat.
Het is al langer onrustig in Ethiopië. Eerder deze week werd een Nederlandse sapfabrikant al aangevallen en vorige maand waren Nederlandse bloemenbedrijven slachtoffer van betogers in het noordwesten van het Afrikaanse land.
Bevolkingsgroepen voelen zich achtergesteld. Volgens het ministerie zijn de aanvallen niet specifiek gericht tegen de Nederlandse bedrijven, maar worden ze gezien als verlengstuk van de Ethiopische overheid.
Crisisteam
Op de Nederlandse ambassade is een crisisteam gevormd. Dat staat in voortdurend contact met Nederlandse ondernemingen en de Ethiopische overheid. Het ministerie raadt Nederlanders die naar Ethiopië afreizen aan het reisadvies voor het land goed in de gaten te houden.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6130R trekker (HAE) #64686
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6100RC (ZIJ) #703953
Gebruikt, P.O.A.
-

Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 2026R COMPACTTREKKER (ZUI) #781746
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Woensdag21° / 12°50 %
-
Donderdag21° / 16°75 %
-
Vrijdag22° / 16°80 %













