Klimaatakkoord Parijs krijgt steun kabinet
Het kabinet steunt de afspraken die zijn gemaakt tijdens de Klimaattop eerder dit jaar in Parijs. Het parlement moet zich nog uitspreken over het akkoord

Eerder vandaag in de ministerraad heeft het kabinet aangekondigd zich te committeren aan de mondiale doelstelling om de gemiddelde temperatuurstijging te beperken tot ruim beneden de 2 graden.
Deze goedkeuring is een belangrijke stap naar ratificatie van het klimaatakkoord. Dat gebeurt definitief als ook de Tweede en Eerste Kamer hiermee instemmen. Eerder al ratificeerden China en de Verenigde Staten het akkoord.
Klimaatneutraal
Naast beperking van de temperatuurstijging verplichten de landen die het verdrag steunen zich aan maatregelen om hun broeikasgasuitstoot te beperken en investeringen te doen die bijdragen aan het bereiken van een klimaatneutrale samenleving.
Het kabinet verwacht dat Nederland hierin een voortrekkersrol kan vervullen en dat het Klimaatakkoord kansen voor innovatie en voor het Nederlandse bedrijfsleven kan opleveren.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (LH) #692275
Gebruikt, P.O.A.
-
Stiga Estate 798 E
2022, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (ZOB) #692936
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra N 175 direct met RKT- GPS
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %
-
Dinsdag22° / 7°10 %