Melkprijs voorzichtig uit het dal
De melkprijzen van juli van het internationale melkprijzenonderzoek van ZuivelNL zijn in vergelijking met die van juni licht gestegen. Dat blijkt uit het maandelijkse onderzoek in opdracht van LTO-vakgroep Melkveehouderij. De melkprijs kent daarmee een heel lichte opleving.
De berekende voorschotmelkprijzen komen in juli 2016 uit op gemiddeld 25,39 euro per 100 kilo melk. Willem Koops van ZuivelNL becijferde de heel lichte stijging op 0,32 euro per 100 kilo ten opzichte van juni van dit jaar.
Maar ten opzichte van juli 2015 gaat het om een daling van bijna 5 euro per 100 kilo. Oftewel een daling van ruim 16 procent.
Voorzichtig
De melkprijs lijkt hiermee heel voorzichtig uit het diepe dal te kruipen. 'De melkprijzen van de Europese zuivelondernemingen zijn voor het eerst sinds juli vorig jaar gemiddeld gestegen', stelt Koops. Hij verwacht dat de prijzen de komende maanden verder zullen stijgen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Veenhuis Combi 2000
2001, P.O.A.
-
Vicon Fanex 903
2016, P.O.A.
-
Kuhn FC313-F frontmaaier
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland T7.220 Auto Command
2014, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°70 %