CAH Vilentum en Stoas Vilentum worden Aeres Hogeschool
Hogescholen CAH Vilentum en Stoas Vilentum Wageningen gaan samen verder als Aeres Hogeschool. In 2010 opende Christelijke Agrarische Hogeschool (CAH) naast haar vestiging in Dronten een nieuwe vestiging in Almere. CAH en Stoas fuseerden in 2012 en kregen de namen CAH Vilentum en Stoas Wageningen/Vilentum Hogeschool.

Door verder te gaan onder één naam wordt de samenhang tussen de faculteiten duidelijker. Aeres Hogeschool bestaat uit de faculteiten Almere, Dronten en Wageningen en maakt deel uit van Aeres, dat verder bestaat uit Groenhorst (tien locaties vmbo en mbo), Agrojobs, PTC+ en het Aeres Praktijkcentrum Dronten.
Naast het bieden van een breed pakket aan groene opleidingen, staan praktijkgericht onderzoek en ondernemen centraal binnen Aeres Hogeschool.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger Jumbo 6600 opraapwagen
2005, P.O.A.
-
Walker MT25I-32
2018, P.O.A.
-
Challenger MT765 (SOM) #691780
Gebruikt, P.O.A.
-
Steyr 6185 CVT
2014, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°70 %