Personeel schappen ervaart hogere werkdruk
Medewerkers van waterschappen zeggen in toenemende mate meer werk te hebben dan ze aan kunnen.
Ze moeten vaker overwerken om hun werk af te krijgen en komen door de hoeveelheid werk niet altijd aan hun pauzes toe. Met name werkdruk en beloning dienen volgens de medewerkers met prioriteit te worden verbeterd.
Dat blijkt uit een medewerkersonderzoek bij elf waterschappen, de Unie van Waterschappen en Het Waterschapshuis. Hieruit komt naar voren dat een aantal thema's de komende jaren in elk geval extra aandacht verdienen: werkdruk, samenwerking en beloning.
Score
Veel andere scores zijn wel verbeterd vergeleken met het medewerkersonderzoek van vorig jaar, waaronder de score op resultaatgerichtheid.
'Dit komt niet zomaar uit de lucht vallen', zegt Thera van Heuveln, consultant Effectory, dat het onderzoek begeleidde, op de site van Binnenlands Bestuur. 'De betrokken waterschappen zijn hier twee jaar lang mee aan de slag gegaan. Het geeft veel voldoening om te zien dat de actieplannen hun vruchten hebben afgeworpen.'
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH PUMA 220 AFS CONNECT
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HEN) #692290
Gebruikt, € 4.080
-

Lemken Juwel 8 iV 4 schaar ploeg (ZAN) #517314
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X584 ZITMAAIER (BIE) #692433
Gebruikt, € 9.082
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Weer
-
Woensdag3° / -2°20 %
-
Donderdag3° / -3°30 %
-
Vrijdag4° / -5°25 %









