Grote Franse bloemistenketen breidt uit
De Franse bloemistenketen Emova heeft de overname aangekondigd van een andere Franse keten, Au nom de la Rose.
De Emova Groupe heeft 354 winkels in Frankrijk en biedt onderdak aan 80 procent van de Franse bloemisten die zijn aangesloten bij een keten.
Au nom de la Rose is een keten die zich met rozen op de cadeaumarkt richt met zowel winkels als op internet.
Verkooppunten
In Frankrijk heeft deze keten 32 franchisewinkels en 71 verkooppunten. Daarnaast zit Au nom de la Rose in landen als Spanje, Italië, Koeweit, Oekraïne en Rusland.
'Uit onderzoek blijkt Emova goed te zijn voor 28 procent van de verkochte snijbloemen in Frankrijk. Met de overname van Au nom de la Rose komt daar 7 procent bij', zegt marktspecialist Erwin Sneiders van Royal FloraHolland.
Omzet
Het afgelopen jaar boekte Emova een omzet van meer dan 100 miljoen euro met drie winkelformules: Monceau Fleurs voor de veeleisende klant, het toegankelijkere Rapid'Flore voor een breder publiek en Happy voor de trendsettende stedeling.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kverneland Enduro 3000 (HAE) #145290
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HAE) #692669
Gebruikt, € 4.080
-

Vicon Fanex 903
2016, P.O.A.
-

Kuhn FC313-F frontmaaier
2014, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL














