Weer geld voor gebiedscoördinatoren
De financiering van het werk van de Sallandse gebiedscoördinatoren Cor Bosch en Gerrit Slagman is voorlopig veilig gesteld.
De partners in Salland Deal hebben zich daar sterk voor gemaakt en provincie Overijssel, gemeenten Deventer, Olst-Wijhe en Raalte, Stichting Grondbank Salland en waterschap Drents Overijsselse Delta hebben de benodigde 55.000 euro bij elkaar gelegd.
Aanjagers
De gebiedscoördinatoren zijn verbinders en aanjagers voor de projecten van Salland Deal. Ze brengen partijen bijeen aan de keukentafel, adviseren ondernemers en partijen in het oplossen van vraagstukken en ondersteunen bij het ontwikkelen van projectvoorstellen en het zoeken naar financiering daarvoor. Te denken aan kavelruil, agrarisch natuurbeheer, waterbeheer, vrijkomende agrarische bebouwing en duurzame energie.
Aan de Salland Deal werken mee de partijen LTO Salland, pachtervereniging, IJssellandschap, ANV Groen Salland, Stichting Kostbaar Salland, de Sallandse gemeenten, waterschap Drents Overijsselse Delta en ‘groene’ organisaties.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
International 1486
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (BV) #48481
Gebruikt, € 3.289
-
AS Motor Zitmaaier / tuintrekker Sherpa (MM) #28588
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (EL) #692326
Gebruikt, € 5.313
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zondag19° / 12°5 %
-
Maandag18° / 10°5 %
-
Dinsdag21° / 8°20 %