Sapmaker vindt investeerder voor doorgroei
Fruity Line, producent van sappen en smoothies, gaat samenwerken met investeringsmaatschappij Gilde Equity Management voor de verdere ontwikkeling van de onderneming.
Fruity Line in Ochten is een snelgroeiende onderneming die concepten ontwikkelt en produceert op basis van versgeperste en gezonde groente- en fruitsappen en smoothies voor een groot aantal klanten in Europa.
Gilde zal haar kapitaal en uitgebreide ervaring in de voedingsmiddelenindustrie inzetten om Fruity Line te steunen in het groeiproces. Het management van de Betuwse sapproducent verandert niet.
Geldschieter
Investeerder Gilde was in het verleden onder meer betrokken als geldschieter bij bedrijven in de voedingsmiddelenindustrie als Peijnenburg, Johma Salades, Banketgroep, All Crump, Grozette, Pre-Pain en Ad van Geloven.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra T234A
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 6000
1989, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (HAE) #781550
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 728 Gen7 Power-Plus Setting 2
2024, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Weer
-
Zaterdag28° / 13°0 %
-
Zondag25° / 13°0 %
-
Maandag27° / 13°0 %















