Eén loket voor ontheffing landbouwvoertuigen
LTO Nederland pleit samen met Fedecom, de branchevereniging voor mechanisatie techniek, BMWT, Bouwend Nederland en Cumela Nederland voor één loket voor het verlenen van ontheffing voor landbouwvoertuigen die over de openbare weg rijden en de wettelijke afmetingen of massa overschrijden.
Dat meldt Fedecom op haar website. Ze doen hun oproep in combinatie met de invoering van een kenteken en verhoging van de maximumsnelheid van 25 naar 40 kilometer per uur.
Daarmee moet een einde komen aan de huidige situatie waarbij de eigenaar met circa 420 wegbeheerders te maken heeft voor een ontheffing verlening. De bestaande systematiek voor bedrijfsauto’s en rijdende werktuigen kan model staan voor een systematiek voor (land)bouwvoertuigen.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 7600 (ZIJ) #696750
Gebruikt, P.O.A.
-

Walker MT25I-32
2018, P.O.A.
-

Ford 8630 Power Shift
Gebruikt, € 29.500
-

Fendt 826 S4 Vario Profi Plus+ RTK
2015, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %
-
Woensdag16° / 1°10 %











