Dividend Nedato: 1 miljoen euro
De leden van Nedato krijgen dit jaar vanuit de coöperatie samen in totaal 1 miljoen euro uitgekeerd. Daartoe is onlangs besloten in een algemene vergadering van aandeelhouders.
Het dividend wordt uitbetaald op de certificaten van de aangesloten telers. Elke geteelde hectare komt overeen met een certificaat.
7.700 certificaten
Met een totaal van 7.700 certificaten wordt dit jaar 132 euro per certificaat uitgekeerd. Leden van Nedato investeerden ooit in een lidmaatschap door het storten van 50 euro per certificaat.
Nedato heeft een solvabiliteit van ruim 70 procent. Volgens de coöperatie geeft dit een prima betalingszekerheid voor aangesloten telers en is het daarnaast een goede uitgangssituatie voor verdere investeringen in de afzet van aardappelen.
Diverse segmenten
Nedato vermarkt de aardappelen van vijfhonderd aangesloten aardappeltelers in binnen- en buitenland in diverse segmenten. Het volume is ongeveer 400.000 ton aardappelen op jaarbasis.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Evers Forest XL 9-310 R62
Gebruikt, P.O.A.
-

Gianni Ferrari GTR200
2015, P.O.A.
-

Fendt 728 Gen7 Power-Plus Setting 2
2024, P.O.A.
-

John Deere 4066R compacttrekker (LIE) #779075
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zaterdag22° / 10°45 %
-
Zondag18° / 13°95 %
-
Maandag18° / 10°5 %











