Robert Kos wint Tukke Tuinder Trofee
De Noord-Hollandse koolteler Robert Kos heeft zaterdagmiddag de Tukke Tuinder Trofee 2016 in de wacht gesleept tijdens de RoDeKo-beurs in Warmenhuizen.
De teler uit Oud-Karspel vulde de quizvragen tijdens de beurs het beste in van alle deelnemers, wat hem de prijs opleverde. Naast een beker bestond deze uit een jaar gratis lidmaatschap van de RoDeKo telersvereniging en 250 euro aan allerhande agrarische hulpmiddelen.
De tweede prijs ging naar Dave Weel en de derde prijs was voor Ad Daneberg.
De prijs werd uitgereikt aan het eind van de RoDeKo-beurs, die jaarlijks georganiseerd wordt voor telers van rode en witte kool.
Dit jaar was de beurs erg goed bezocht met zo'n 500 tot 700 vakgenoten. Daaronder waren naast rode en witte kooltelers ook telers van bloemkool, sla en bloembollen.
Bekijk meer over:
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH MAXXUM 150CVX
Gebruikt, P.O.A.
-

GA7301
Gebruikt, € 5.500
-

TS125A Plus
Gebruikt, € 32.500
-

Grasshopper 524V42 Zeroturn
2020, P.O.A.
Vacatures
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Woensdag9° / 2°20 %
-
Donderdag4° / -1°10 %
-
Vrijdag4° / 0°60 %










