Nieuwe subsidieregeling duurzame energie
De Investeringssubsidie duurzame energie (ISDE) is maandag in werking getreden. Dat meldt de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

De regeling subsidieert de investering in bepaalde apparaten die duurzame energie produceren, zoals zonneboilers, warmtepompen, biomassaketels en pelletkachels.
ISDE geldt zowel voor particulieren als zakelijke gebruikers, onder wie ondernemers in de land- en tuinbouw. Er is dit jaar 70 miljoen euro subsidie beschikbaar.
Hoogte subsidiebedrag
De hoogte van het subsidiebedrag per apparaat hangt af van het soort apparaat en de energieprestatie. De exacte bedragen staan in de apparatenlijsten, die vanaf 4 januari op www.rvo.nl/isde staan.
De apparaten op de lijst komen in aanmerking voor subsidie. Deze lijsten worden continu uitgebreid en bijgewerkt.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fendt 308LS Econ
1995, P.O.A.
-
Valtra N 175 direct met RKT- GPS
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (ZUI) #692561
Gebruikt, € 6.966
-
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Vrijdag23° / 17°20 %
-
Zaterdag23° / 14°50 %
-
Zondag20° / 14°65 %