Nieuwe subsidieregeling duurzame energie
De Investeringssubsidie duurzame energie (ISDE) is maandag in werking getreden. Dat meldt de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
De regeling subsidieert de investering in bepaalde apparaten die duurzame energie produceren, zoals zonneboilers, warmtepompen, biomassaketels en pelletkachels.
ISDE geldt zowel voor particulieren als zakelijke gebruikers, onder wie ondernemers in de land- en tuinbouw. Er is dit jaar 70 miljoen euro subsidie beschikbaar.
Hoogte subsidiebedrag
De hoogte van het subsidiebedrag per apparaat hangt af van het soort apparaat en de energieprestatie. De exacte bedragen staan in de apparatenlijsten, die vanaf 4 januari op www.rvo.nl/isde staan.
De apparaten op de lijst komen in aanmerking voor subsidie. Deze lijsten worden continu uitgebreid en bijgewerkt.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kverneland KKLD100-200
2011, P.O.A.
-

Weidesleep 8mtr
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH MXU 125 PRO
2005, P.O.A.
-

John Deere 6125R (STE) #59945
Gebruikt, € 55.000
Vacatures
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Wageningen
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Maandag26° / 14°10 %
-
Dinsdag18° / 16°50 %
-
Woensdag18° / 12°80 %














