Laag aanbod stuwt koers HZPC op
De certificaatkoers van HZPC Holland is na Beursdag November 2015 vastgesteld op 124,45 euro: gedaan en bieden. Het lage aanbod stuwt de prijs met 10 procent op.
Tijdens deze laatste beursdag zijn 5.563 van de 783.725 uitstaande certificaten verhandeld. De vraag naar certificaten was gemiddeld over de afgelopen vijftien jaar bezien.
Het aanbod lag echter fors lager dan gemiddeld. Dat maakte dat het certificaat driemaal overvraagd was.
Beursdagen
'De koers van het HZPC-certificaat is de afgelopen twaalf beursdagen al elfmaal met de maximale 10 procent gestegen en eenmaal met ruim 9 procent', geeft HZPC-bestuursvoorzitter Gerard Backx aan.
'Opvallend weinig houders bieden hun certificaten aan. Hieruit lezen wij een sterk vertrouwen in de organisatie.'
Certificatenhandel
HZPC organiseert tweemaal per boekjaar, in mei en november, een beursdag voor de handel in certificaten voor aangesloten kwekers en pootgoedtelers. Maar ook voor HZPC-medewerkers in de landen waar het bedrijf actief is.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF8501TO schudder
2006, P.O.A.
-

JOHN DEERE 2026R TRACTOR (HAE) #690569
Gebruikt, P.O.A.
-

GF8501 MH
Gebruikt, € 2.500
-

Allis chalmers D-270
1956, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Weer
-
Vrijdag6° / 4°5 %
-
Zaterdag10° / 4°90 %
-
Zondag11° / 8°90 %










