Meer kippen en hanen gedumpt in Utrecht
Het Huisdierenmeldpunt Utrecht en de Dierenambulance Utrecht krijgen steeds meer meldingen van kippen en hanen die gedumpt zijn in en rond Utrecht.
Dat meldt het Algemeen Dagblad. Woensdag zijn langs de snelweg bij Groenekan zeven gedumpte kippen ontdekt. 'Toen we daar aankwamen, waren er al twee doodgereden', zegt Bea Keijzer van het Huisdierenmeldpunt Utrecht en de Dierenambulance Utrecht.
Volgens Keijzer neemt het aantal gedumpte kippen de laatste tijd toe. 'Er zijn enkele ideale dumpplekken waar mensen de dieren gewoon uit de auto kieperen, onder meer bij de afslag Groenekan, maar ook bij de kinderboerderijen in Zuilen en in Kanaleneiland. Van de week hebben we ook nog een parelhoentje gevangen langs de weg in Loenersloot.'
Geluidsoverlast
Keijzer constateert dat burgers niet goed nadenken voor ze een kuiken, kip of haan afschaffen. 'Het is aan een kuiken moeilijk te zien of het een kip of een haan is. Een haan kan geluidsoverlast geven. Soms hebben de buren daar last van en wil de eigenaar er om die reden vanaf.'
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Renault Ares 550 RX
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 900MC vlindermaaier
2015, P.O.A.
-

Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 8501 TO
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag5° / 0°5 %
-
Woensdag7° / 0°20 %
-
Donderdag5° / 2°75 %











