DOC: voorschotprijs blijft 25,50 euro
Zuivelcoöperatie DOC houdt haar voorschotmelkprijs voor september op 25,50 euro. Daarmee is die prijs ongewijzigd ten opzichte van augustus.
Na het bereiken van historisch lage niveaus voor zuivelproducten op de wereldmarkt de maanden, signaleert de kaasproducent tekenen van herstel bij de noteringen voor melk-, weipoeders en boter.
Voor kaas zijn de kaarten anders geschud. Het aanbod blijft groot, terwijl de vraag achterblijft. Nog altijd blijft de vraag vanuit Rusland en het Midden-Oosten uit.
Handhaven
Volgens analisten betalen de meeste zuivelbedrijven meer uit dan de marktprijzen rechtvaardigen. Ook zijn er geen structurele ontwikkelingen die op korte termijn leiden tot een verbetering van de markt, stelt DOC.
Wel lijkt de kaasmarkt zich iets te stabiliseren. Voor DOC reden om ook de voorschotprijs van augustus te handhaven.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (ZND) #65742
Gebruikt, € 3.289
-
Valtra Q305 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-
GA4101GM
Gebruikt, € 1.950
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (HG) #692666
Gebruikt, € 3.950
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Dinsdag17° / 11°40 %
-
Woensdag21° / 6°10 %
-
Donderdag27° / 10°10 %