Albert Heijn opent zelfscan-supermarkt
Albert Heijn heeft dinsdag in Amsterdam een supermarkt geopend zonder de traditionele kassa's. In Weteringschans staan alleen nog zelfscankassa's.
In de nieuwe supermarkt aan de Weteringschans zijn verschillende vormen van zelfscannen mogelijk: met de handscanner, mobiele telefoon en de zelfscankassa 'scan&go'.
Met de handscanner en mobiel zelfscannen scant de klant de producten direct vanuit het schap en rekent ze vervolgens af bij de betaalpaal.
Medewerkers
In de winkel werken net zoveel medewerkers als in een vergelijkbare winkel met kassa's. 'Zij hebben alleen een andere rol', geeft Albert Heijn aan.
'Ze zijn er om klanten te verwelkomen, vragen te beantwoorden, klanten op weg te helpen bij het zelfscannen en de benodigde controles uit te voeren.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

AKPIL Scorpio S cultivator/woeler
Gebruikt, € 10.750
-

Kuhn Vari Master 151 ploeg (LIE) #777268
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
-

Pöttinger SYNKRO 5020 K cultivator (HIL) #779283
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Zondag23° / 16°5 %
-
Maandag22° / 14°25 %
-
Dinsdag23° / 15°90 %














