Melksnorrentoer in 't Groene Hart
Drie melkveebedrijven staan komende vrijdag in de spotlight tijdens de melksnorrentoer in 't Groene Hart. De deelnemers maken per fiets een tocht langs deze bedrijven.
De groep bestaat uit tien personen die zijn geïnteresseerd in de melkveehouderij. Zo fietst een student dierwetenschappen mee, maar ook een eigenaar van een zorgboerderij en een beginnend melkveehouder.
Ze krijgen op ieder bedrijf een rondleiding en schuiven vervolgens bij de ondernemer aan tafel om de praten over de toekomst van de melkveehouderij. Dat is ook reden dat de groep niet te groot is.
Transparant
De groep brengt een bezoek aan een bedrijf in Hazerswoude -Dorp, Woubrugge en Hoogmade. Zo wordt ook het biologische bedrijf van Corneel van Rijn aangedaan.
Hij doet graag mee: 'Consumenten stemmen met hun vork. Wij zien graag dat ze dit op basis van hun eigen kennis doen. Vandaar dat we zo transparant mogelijk werken'.
De toer is een initiatief van 'The Milk Story'.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6125R Premium trekker (STE) #63066
Gebruikt, P.O.A.
-

Voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER INCL 48A MAAIDEK (ETT) #692272
Gebruikt, € 6.519
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HIL) #692300
Gebruikt, € 3.950
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Woensdag10° / 6°20 %
-
Donderdag12° / 7°30 %
-
Vrijdag11° / 9°60 %











