Rechtstreeks leverende boeren over quotum
Melkveehouders die hun melk rechtstreeks aan de consument leveren, melken in quotumjaar 2014-2015 in totaal 2 miljoen kilo over het melkquotum. Hiervoor betalen ze 560.000 euro superheffing.
Dat meldt de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO). Het percentage van de nationale verevening voor rechtstreekse verkopen voor de heffingsperiode 2014/2015 is vastgesteld op 5,9 procent.
Dat is gebaseerd op de opgaven van veehouders met een quotum voor rechtstreekse verkopen en de geregistreerde quota.
Levering aan zuivelfabrieken
Eerder werd al bekend dat melkveehouders die de melk aan zuivelfabrieken afleveren, het quotum over 2014/2015 met ruim 486 miljoen kilogram overschreden. Het bedrag aan superheffing hierover bedraagt 135 miljoen euro.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Z665 Hydro
Gebruikt, € 2.000
-

Case IH JX 90
2007, P.O.A.
-

Vicon DMP3001TC achtermaaier
Gebruikt, P.O.A.
-

7635
Gebruikt, € 17.500












