Boerenblokkade Franse A1 opgeheven
Boze Franse boeren hebben woensdagochtend hun blokkade van de snelweg A1 tussen Lille en Parijs opgeheven.
Met tractoren en strobalen blokkeerden ze de weg sinds dinsdagavond, uit protest tegen de lage prijzen die ze krijgen voor hun vee.
Volgens de ANWB zijn de tractoren intussen weg en worden de laatste autobanden en resten stro opgeruimd. Het verkeer kan rond 08.00 uur weer over de A1 rijden.
Andere wegen hebben nog wel te maken met boerenblokkades, zoals de N2 van het Belgische Mons (Bergen) naar Frankrijk, de N49 bij Feignies en de toegangswegen naar het toeristische schiereiland Mont Saint-Michel.
De Franse regering komt waarschijnlijk later woensdag met een plan met steunmaatregelen voor de Franse boeren.
ANP
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER MY2026 (LIE) #781534
Gebruikt, P.O.A.
-

Topcon Automatisch stuursysteem RTK
Gebruikt, P.O.A.
-

Evers MUSTANG 11-303
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 6130R AP (DRO) #704753
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Weer
-
Zondag25° / 13°0 %
-
Maandag27° / 13°0 %
-
Dinsdag26° / 14°0 %















