Tarwenoteringen laten verdere daling zien
De tarwenoteringen op de Europese markten en in onder andere Verenigde Staten en Canada laten een verdere daling zien.
Dat blijkt uit het laatste Weekbericht granen van 16 juli van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
De spotnoteringen in onder andere Frankrijk en Duitsland lieten donderdag overigens weer herstel zien.
Parijs
Daarnaast ook een herstel van de termijnnoteringen in Parijs voor levering september.
Na een daling van die noteringen tot 191 euro per ton aan het begin van de week, de afgelopen dagen een stijging tot 196,25 euro per ton.
Prijsverschil
De verdere daling van de tarwenoteringen in onder andere de Verenigde Staten en Canada kwam na de publicatie van het Wasde rapport.
Daarin werd aangegeven dat het tarweverbruik in de wereld lager zou zijn dan eerder werd aangenomen vanwege het grote prijsverschil tussen tarwe en maïs.
Dure dollar
Daarnaast verloopt de tarwe-uitvoer van de Verenigde Staten uiterst moeizaam als gevolg van de relatief dure dollar en is er neerslag gevallen in Australië en Canada.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 2026R Compacttrekker (MID) #690569
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (LIE) #781268
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8501 schudder
2006, P.O.A.
-

John Deere 6155R trekker CP50 (HAE) #60521
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Weer
-
Zondag20° / 13°0 %
-
Maandag22° / 12°5 %
-
Dinsdag22° / 12°5 %









