Kabinet komt niet aan landbouwvrijstelling
Het kabinet heeft geen plannen om fiscale landbouwregelingen te wijzigen. Daar is op dit moment geen draagvlak voor, meent staatssecretaris Sharon Dijksma (EZ).
Dijksma meldt dat in een brief aan de Tweede Kamer over het overheidsbeleid voor de agro- en voedselsector. Het Interdepartementaal Beleidsonderzoek (IBO) heeft dat beleid tegen het licht gehouden.
Van tijd tot tijd gaan er in de land- en tuinbouw geruchten dat het kabinet de landbouwvrijstelling zou willen afschaffen. De opmerking van Dijksma geeft aan dat dat niet aan de orde is.
Optimalisering
Ze voegt er aan toe dat het kabinet 'zich doorlopend beraadt op de wijze van optimalisering van de beleidsinzet ten behoeve van de agrarische sector.' Concrete plannen voor veranderingen zijn er nu niet.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

New Holland T6070 trekker Range Command (HAE) #777030
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere X147R (HIL) #335633
Gebruikt, € 4.999
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (SOM) #696308
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (BIE) #692141
Gebruikt, € 5.644
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag11° / 6°10 %
-
Woensdag9° / 6°20 %
-
Donderdag10° / 6°20 %












