'Maatregelen Eems niet binnendijks'
LTO Noord Groningen verzet zich tegen binnendijkse maatregelen rond het Eems-estuarium. Dat geeft de organisatie aan in een zienwijze op het concept Integraal Managementsplan Eems-estuarium.
Nederland en Duitsland hebben dit Natura 2000-plan samen opgesteld om het ecologisch beheer in de verbrede riviermonding te verbeteren.
De problemen in het gebied zijn vooral ontstaan doordat de rivier de Eems door Duitsland heel ver en diep is uitgebaggerd.
Landbouw geen veroorzaker
Volgens LTO Noord moeten oplossingen in de riviermonding zelf worden gezocht. 'De landbouw ziet zichzelf niet als veroorzaker van de knelpunten in het estuarium.
Daarbij waarschuwt de organisatie dat bijvoorbeeld een overgangszone niet op boerenland moet worden gecreëerd. 'Het gaat om hoogwaardige akkerbouwgrond.'
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6155M trekker (SMI) #705131
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6090M trekker (LIE) #782149
Gebruikt, € 58.950
-

Kuhn FC280F Frontmaaier
1999, P.O.A.
-

John Deere 1140
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Donderdag18° / 13°80 %
-
Vrijdag18° / 11°70 %
-
Zaterdag19° / 9°50 %











