Projecten kunnen tuinbouw vernieuwen
Tijdens het Tuinderscafé op donderdag 28 mei bij Levoplant in Honselersdijk is het officiële startsein gegeven voor drie pilotprojecten vanuit LTO Noord Glaskracht.
Deze projecten focussen zich op modernisering van de tuinbouw.
Elk project heeft een ander thema en heeft als doel om in het gebied waarin zij zich bevinden nieuwe kansen te creëren en toekomstperspectief te bieden voor de betreffende ondernemers.
Voucher
De ondernemers van de pilotprojecten kregen een voucher, waarmee ze professionele begeleiding kunnen krijgen bij het realiseren van hun doelen.
De pilotprojecten moeten een voorbeeld zijn voor andere ondernemers en hen inspireren om zelf aan de slag te gaan.
Modernisering Glastuinbouw
Er zijn al concrete initiatieven, zoals het onderzoeken van een local-for-local in combinatie met gebiedspromotie in Voorne-Putten of productvernieuwing voor anthuriums.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6125R (STE) #59945
Gebruikt, € 55.000
-

New Holland frontgewichten
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 900MC vlindermaaier
2015, P.O.A.
-

Fendt 826 S4 Vario Profi Plus+ RTK
2015, P.O.A.
Vacatures
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Vrijdag13° / 7°20 %
-
Zaterdag19° / 6°30 %
-
Zondag13° / 7°20 %










