‘De dagelijkse kost in de twintigste eeuw als spiegel van landbouw en eetcultuur’. Dat is de titel van een lezing die Ton Duffhues, ZLTO-specialist Landbouw en Samenleving, op 11 juni geeft.
Duffhues is een van de sprekers op de Erfgoedontmoeting die plaatsvindt bij de Philips Fruittuin in Eindhoven.
Erfgoed draait om het doorgeven van waarden van toen aan de wereld van nu. In de huidige samenleving worden we ons steeds bewuster van onze voedselproductie en -consumptie. Kan de kennis over hoe we in het verleden ons voedsel bereidden en tot ons namen, de voedselproducent en -consument van nu ‘voeden’?
Het is tijd voor het erfgoedveld en experts op het gebied van voeding en eetcultuur om elkaar (beter) te leren kennen en elkaar te inspireren.
Naast de lezingen vinden er verdiepingssessies plaats waarin de verbindingen tussen erfgoed, voedsel en eetcultuur en identiteit onder de loep worden genomen.
Aan de Erfgoedontmoeting (inclusief lunch) zijn kosten verbonden; per deelnemer 35 euro. Kosteloos afmelden is mogelijk tot 4 juni.
Meer informatie en aanmelden via de website.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 150 trekker (HAE) #778490
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra N121
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7600 (ZIJ) #696750
Gebruikt, P.O.A.
-

Pöttinger HIT 910NZ schudder
2013, P.O.A.
Vacatures
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam














