€ 4 miljoen voor Overijssels natuurbeheer
Provincie Overijssel trekt voor de komende vier jaar vier miljoen euro uit voor de Subsidieregeling Natuur- en Landschapsbeheer (SRNL).
Vanaf volgend jaar kunnen alleen gecertificeerde collectieven subsidie aanvragen voor agrarisch natuurbeheer.
In het Natuurbeheerplan Overijssel staat waar de provincie welke natuur wil stimuleren. Het Natuurbeheerplan wordt jaarlijks geactualiseerd. In het plan zijn ook de verschillende subsidiemogelijkheden voor Natuur- en Landschapsbeheer vastgelegd.
Leefgebied
In het gewijzigde agrarisch natuurbeheer vanaf 2016 wordt gewerkt met in het Natuurbeheerplan opgenomen doelen per leefgebied.
De leefgebieden zijn begrensd op basis van het voorkomen van diersoorten van provinciaal belang of voorkomend in de Europese Vogel- en Habitatrichtlijn en waarbij het agrarisch natuurbeheer kan bijdragen aan de instandhouding van deze diersoorten.
Criteria
Het natuurbeheerplan bevat criteria hoe deze doelen moeten worden ingevuld door de collectieven. De doelen en criteria zijn het afgelopen jaar opgesteld in nauwe afstemming met collectieven, terreinbeherende organisaties, LTO, gemeenten, ecologen en andere partners.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra Q285 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

Voorlader Quicke X4S met console
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6100M trekker (MOL) #692400
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
















