Nieuw waterschap: Drents Overijsselse Delta
Het nieuw te vormen waterschap dat ontstaat na de fusie tussen Groot Salland en Reest en Wieden gaat Drents Overijsselse Delta heten.
De fusie gaat in op 1 januari 2016, maar moet nog worden goedgekeurd door de provincies Overijssel en Drenthe. Volgens beide huidige waterschappen geeft deze naam het hele gebied goed weer.
Ook past de naam bij deze tijd, is hij herkenbaar voor de inwoners en heeft hij een sterke en moderne uitstraling. De toevoeging Delta sluit daarnaast goed aan bij namen van andere waterschappen in Nederland, die ook Delta in hun naam voeren.
Meedenken
Afgelopen december werd bekend dat waterschap Reest en Wieden en waterschap Groot Salland willen fuseren. Na de bekendmaking van de fusie vroegen de waterschappen de inwoners mee te denken over een nieuwe naam.
In totaal zijn er 402 namen ingediend door inwoners, bestuurders en medewerkers. De naam moet reglementair voor 1 mei 2015 door de provincies zijn vastgesteld.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
-

Lely Splendimo 320MC
2008, P.O.A.
-

JOHN DEERE 2032R COMPACTTREKKER (HEN) #696233
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere Z515E ZEROTURN 48" (HEN) #692998
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Dinsdag15° / 11°10 %
-
Woensdag16° / 10°10 %
-
Donderdag16° / 11°20 %












