Kromkommer opent Pop-Op Shop
In Hoog Catharijne in Utrecht is gisteren de eerste tijdelijke winkel voor gekke groenten en fruit geopend. De Pop-Op Shop is een initiatief van Kromkommer, een organisatie die aandacht vraagt voor voedselverspilling.

De tijdelijk winkel is open tot en met 31 mei. In de schappen liggen onder meer kromme komkommers, flesvormige peren en tweebenige wortels.
Dat zijn producten die meestal niet worden gebruikt voor humane consumptie terwijl de eetkwaliteit goed is.
Inspireren
Kromkommer wil met de Pop-Op Shop in Utrecht andere aanbieders van groenten en fruit inspireren het voorbeeld te volgen. Ook is er in de winkel aandacht voor de verspilling van non-producten en grondstoffen.
Naast het aanbieden van producten organiseert Kromkommer op de locatie in Hoog Catharijne de komende twee weken workshops met als centrale thema verspilling. In de laatste week wordt bovendien de 'Koele soep', gelanceerd.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
CASE MAXXUM 5120
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere 6120M trekker (REU) #775714
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF 6000
1989, P.O.A.
-
John Deere 6120M trekker (ETT) #691687
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Stagiair(e) Redacteur Agrarische Markten
Nieuwe Oogst - NL
Veldmedewerker Pacht Provinciale gronden (16-24 uur)
Provincie Fryslân - NL
Weer
-
Donderdag16° / 5°10 %
-
Vrijdag14° / 8°40 %
-
Zaterdag16° / 10°60 %