40.000 bezoekers Campina Boerderijdagen
Voor het tiende jaar op rij organiseerde Campina de 'Open Boerderijdagen'. Dankzij het prettige lenteweer en ruim veertigduizend bezoekers was deze dag wederom een succes.

27 melkveehouders in heel Nederland stelden hun staldeuren open voor het publiek. Olympisch kampioen Epke Zonderland bezocht de boerderij van zijn familie in Friesland voor een meet & greet met jonge fans.
Samen met Campina zet Epke zich in om sportend Nederland in het zonnetje te zetten.
Boerenleven 'proeven'
De melkveehouders lieten bezoekers het boerenleven 'proeven' en vertelden waar melk vandaan komt. Daarnaast waren er diverse leuke activiteiten voor het hele gezin.
Zo konden kinderen zich onder andere uitleven op een boerenstormbaan of het melkbusheffen en kregen bezoekers een rondleiding over de boerderij.
Gratis
Op maandag 25 mei is er nog een Campina Open Boerderijdag. Tussen 10 en 16 uur krijgen bezoekers een kijkje in het leven op de boerderij. De toegang is gratis en er kunnen Campina producten worden geproefd.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
AS Motor Zitmaaier / tuintrekker 901 SM (HG) #26853
Gebruikt, € 6.670
-
International 1486
Gebruikt, P.O.A.
-
Case IH PUMA 160 CVX
2014, P.O.A.
-
Veiligheidsgewichtblok
Gebruikt, € 2.400
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %