Aprilcontract termijnmarkt kuiert naar einde
Het aprilcontract op de aardappeltermijnmarkt wordt donderdag afgewikkeld op een niveau van waarschijnlijk 3 euro per 100 kilo of nog net iets lager.
De afgelopen week sloten de noteringen voor het aprilcontract en junicontract op respectievelijk 3,10 euro en 4,30 euro. Gisteren en dinsdag daalden de noteringen verder tot 3 en 4 euro per 100 kilo.
Volgens De Vries & Westermann laat de daling zien dat de meest recente export- en verwerkingscijfers de prijsvorming niet positief beïnvloeden. Ook de actuele markt geeft geen steun aan de noteringen.
Voorspoedig pootseizoen
Ook de notering op de nieuwe oogst daalt van 14,60 euro vorige week naar dinsdag 14,20 euro per 100 kilo. Het lijkt een gevolg van het voorspoedige pootseizoen. In de EU-5 landen zit naar verwachting aan het eind van de week 80 procent van de aardappelen in de grond.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 155 trekker (STE) #775178
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8V N100 wentelploeg (ZUI) #779395
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T214 active
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER MY2026 (MID) #777367
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Weer
-
Zaterdag28° / 13°0 %
-
Zondag25° / 13°0 %
-
Maandag27° / 13°0 %













