Steun voor uitbreiding kredietunies
Actieve kredietunies krijgen ondersteuning van het ministerie van Economische Zaken, laat minister Henk Kamp weten.

Het is voor mkb-bedrijven moeilijk om aan financiering te komen. Kamp wil nieuwe financieringsvormen als kredietunies ondersteunen om ondernemers meer mogelijkheden te bieden.
Nederland telt nu zeven kredietunies. In de praktijk blijkt dat de kredietunies nog maar beperkt krediet hebben verstrekt.
Uitbreiden
Kamp wil daarom dat de al actieve kredietunies snel hun kredietverlening kunnen uitbreiden. Hij wil de daarom helpen de kredietunies meer bekendheid te geven bij bedrijven die financiering zoeken.
Ook activiteiten ter verbetering van het kredietproces en de organisatie van kredietunies kunnen in aanmerking komen voor ondersteuning. De borgstellingsregeling voor het mkb (BMKB) wordt ook opengesteld voor niet-banken, zoals kredietunies.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z370R ELECTRIC (BV) #692160
Gebruikt, P.O.A.
-
Iseki SXG15H
2009, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (BV) #692146
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt 412 Vario COM1
2003, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 6°10 %