Opening Hollands aardbeienseizoen
Tijdens de opening van het aardbeienseizoen gaat het 'A-team' op pad. Dat team van Hollandse aardbeientelers bezoekt op 21 april winkeliers.

De derde dinsdag van april staat traditioneel in het teken van de opening van het aardbeienseizoen. Vanaf dat moment zijn er weer Hollandse aardbeien verkrijgbaar.
Om dit te benadrukken, komen de Hollandse aardbeientelers in actie. Naast de inzet van het 'A-team' krijgen consumenten die Hollandse aardbeien kopen een beloning.
#Sweetselfie
Onder consumenten die een #sweetselfie maken, worden bovendien heerlijke Hollandse aardbeien verloot.
Het Hollandse Aardbeien-initiatief is een activiteit van, voor en door Hollandse aardbeientelers. Het doel daarvan is hun passie en liefde voor aardbeien te delen.
Verhalen van telers
Dat doen de telers naast het bezoeken van winkels via hollandseaardbeien.nl, @aardbeiweetjes en Facebookpagina Hollandseaardbeien met daarop aardbeieninfo en verhalen van telers.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HIL) #692666
Gebruikt, P.O.A.
-
Rumptstad Stoppelploeg
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland TN75S
2001, P.O.A.
-
John Deere X167R Zitmaaier (WOL) #27416
Gebruikt, € 5.644
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Weer
-
Zondag19° / 9°85 %
-
Maandag20° / 14°80 %
-
Dinsdag18° / 13°45 %