Nieuwe maat Mitas PneuTrac op Sima
Bandenproducent Mitas heeft de nieuwe 28" PneuTrac op de Sima in Parijs getoond, voor het eerst gemonteerd op een trekker.

De 28" PneuTrac was gemonteerd op de vooras van de Case IH Maxxum trekker. Op de achteras de 38" PneuTrac.
Mitas ontwikkelde de 480/65R28 PneuTrac als derde maat van dit nieuwe bandenconcept. PneuTrac ontving de EIMA Technical Innovation Award in het Italiaanse Bologna.
Beter rendement
PneuTrac combineert het beste van twee werelden, de traditionele luchtbanden en rubberen rupsbanden.
De ‘footprint’ van de Mitas PneuTrac is 53 procent groter dan de standaard band. Dat zorgt voor een beter tractie-rendement.
Mitas wil het concept zo snel mogelijk in de markt zetten. Het is nog te vroeg voor het noemen van een exacte datum.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (ZUI) #692298
Gebruikt, € 3.950
-
Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-
Gianni Ferrari Turbo Grass 630
2022, P.O.A.
-
Valtra T190
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Maandag24° / 8°10 %
-
Dinsdag26° / 11°30 %
-
Woensdag24° / 14°60 %