Mitas verenigt luchtband en track
Mitas toont op Agritechnica een revolutionair bandconcept. De PneuTrac verenigt het beste van twee werelden van de traditionele luchtbanden en rubberen tracks.

De PneuTrac zorgt voor een beter tractie-rendement met minder slippen, wat resulteert in lagere operationele kosten en een potentieel hogere gewasopbrengst in vergelijking met standaard banden.
Het zorgt voor een stabiel rijgedrag bij een lage bandenspanning, om zo verzekerd te zijn van comfort en veiligheid. De bandenspanning hoeft daarbij niet te worden aangepast.
Veelbelovend
Mitas heeft nog wat tijd nodig om het concept te realiseren in een commercieel product. De eerste resultaten zijn volgens Anrew Mabin, sales- en marketingdirecteur van Mitas, veelbelovend.
'De test van de PneuTrac die in ons testcentrum is uitgevoerd, heeft bewezen dat dit concept een geweldige uitvinding is. Het zal resulteren in het verbeteren van de prestaties van landbouwmachines', zegt hoofd innovatie Hans-Ulrich Klose van Mitas.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z320R (MG) #30248
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger schudder HIT V 11100
2023, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (LH) #692275
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6120M (ZND) #518734
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %