Koppert lanceert nieuw middel AgriTrap
Met AgriTrap voegt Koppert Biological Systems een nieuw product toe aan de reeks bestaande middelen tegen plaaginsecten.

Het product heeft een natuurlijke basis, werkt snel en is prima te gebruiken in geïntegreerde strategieën, volgens het bedrijf uit Berkel en Rodenrijs.
AgriTrap is gebaseerd op natuurlijke polysachariden. Deze zijn in staat om kleine plaaginsecten te vangen, waaronder bladluis, witte vlieg, bladvlo, schildluis, tomatengalmijt en spint. AgriTrap is toepasbaar in de meeste tuinbouw- en fruitgewassen en op sierplanten.
Geen residu
Het product, een geconcentreerde oplossing, werkt snel en effectief. Het is veilig voor de meeste natuurlijke vijanden en uitstekend te gebruiken in een geïntegreerd systeem. Ook hommels hebben er geen hinder van.
Afhankelijk van het groeistadium van het gewas vraagt een behandeling om 1.000 tot 2.000 liter spuitvloeistof per hectare. AgriTrap laat geen residu achter en er geldt geen wachttijd voor de oogst.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (HG) #692301
Gebruikt, € 3.950
-
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (HA) #692289
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland T7.270 AutoCommand
2016, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 6°10 %