Meer trekkers MF in Beauvais
Massey Ferguson (MF) bouwt in het Franse Beauvais momenteel een breed assortiment trekkers, van de MF 5600 tot en met de MF 8700 of van 80 tot 400 pk. Daar komt de MF 4700-serie bij van 60 tot 130 pk.
Onlangs introduceerde de fabrikant de nieuwe MF 4700-serie als een wereldwijde trekker. Hiermee geeft Massey Ferguson aan dat het een basismodel trekker is die wereldwijd inzetbaar is. De MF 4700-serie beslaat het segment van 60 tot 130 pk. Hij gaat in India, China, Brazilië en Turkije in productie. Aan het einde van dit jaar wordt de productie ervan ook in Beauvais opgestart.
MF houdt rekening met een extra productie van 2.500 stuks boven op de huidige productie. In 2014 werden er 13.919 trekkers gebouwd. De bouw van de platformtrekkers, zonder cabine, is al begonnen. Later komen ook de cabinetrekkers.
De serie heeft een 3,3 liter Agco Power motor en een GIMA transmissie met zes versnellingen plus een onder belasting schakelbare hoog-laagschakeling, dus twaalf snelheden voor- en achteruit.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 328A achtermaaier met kneuzer
2012, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (KOU) #688018
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X117R ZITMAAIER (HAE) #692764
Gebruikt, € 4.285
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Maandag14° / 4°0 %
-
Dinsdag14° / 6°20 %
-
Woensdag8° / 3°95 %














