Dijksma ontvangt EU-landbouwcommissaris
Staatssecretaris Sharon Dijksma (EZ) ontvangt morgen Eurocommissaris voor landbouw Phil Hogan. Het is de eerste officiële kennismaking sinds de start van de nieuwe Europese Commissie.

Dijksma en Hogan hebben in de morgen op het ministerie een kennismakingsoverleg over onder meer biologische landbouw en het Gemeenschappelijk Landbouwbeleid (GLB).
Maar ook het voorzitterschap van de Europese Unie (EU) door Nederland begin 2016 staat op het programma. Hogan zal erna de Tweede Kamer bezoeken.
Koppert Cress
De staatssecretaris en Hogan bezoeken in de middag Koppert Cress in Monster. Daar krijgen ze een rondleiding in de innovatieve kas van het tuinbouwbedrijf. Hierna volgt een gesprek met vertegenwoordigers uit de agrarische sector.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fendt 313 S4 Profi
2018, P.O.A.
-
Pottinger schudder 8 elements HIT910
2008, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z315E Zeroturn maaier (MG) #692447
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6R 155 (EL) #27195
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %